2 квітня 2020 року голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко відвідали з робочим візитом районний Центр первинної медико-санітарної допомоги.

Про стан закупівлі медичних матеріалів щодо протидії поширення коронавірусної хвороби інформувала керівник медичної установи Агата Гал.

Так наразі Центр отримав бинти, дезінфекційні засоби, протиепідемічні костюми, рукавички, тощо. На придбання необхідних засобів індивідуального захисту для працівників первинної ланки району було використано 100 тис.грн. Наразі все зберігається на складі, матеріали будуть розприділені відповідно до складених потреб амбулаторій, каже лікар.

Звичайно, цього всього занадто мало, проте на даний час робиться все можливе для того, аби виконати першочергові потреби медичних установ району, − зазначив голова ради.

Нагадаємо, на термінових сесіях районної ради на забезпечення закладів охорони здоров’я району необхідним обладнанням, медикаментами та засобами індивідуального захисту додатково з районного бюджету виділено 3 млн 300 тис.грн.

Окрема подяка волонтерам та меценатам, місцевим жителям і підприємствам, які у цей непростий період всіляко допомагають медичним установам району та їхнім працівникам. Велика вдячність ініціативній групі НЕбайдужий Виноградів, які минулого тижня, зокрема, передали у Центр 200 штук захисних окулярів.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email