ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________ ______ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020              м. Виноградів                         № ___

Про затвердження Положення про діяльність аукціонної                                  ПРОЄКТ
комісії для продажу об’єктів спільної власності
територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 4 статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», наказом Фонду державного майна України від 06.04.2018 № 486 «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації та Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів великої приватизації», районна рада в и р і ш и л а:
1.Затвердити Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району (додається).
2. Голові районної ради утворити аукціону комісію для продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району у відповідності до вимог Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району.
3. Доручити голові районної ради затверджувати протоколи аукціонної комісії для продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, міста Виноградівського району.
4. Доручити голові районної ради затвердити умови продажу об’єктів приватизації та інформаційні повідомлення про продаж на електронному аукціоні об’єктів малої приватизації, про що видати відповідні розпорядження з послідуючим затвердженням на сесії районної ради.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

Голова районної ради                                                           В.Любка

Print Friendly, PDF & Email