ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________ ______ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020           м. Виноградів                № ___

Про передачу нерухомого майна                                       ПРОЄКТ
в орендне користування

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», розглянувши клопотання Виноградівської районної державної адміністрації від 20.01.2020р. №03-09/173, від 14.02.2020р. №03-09/433, Виноградівської міської ради від 23.01.2020р. №02-12/104, заяву голови громадської організації «Спілка угорських жінок – підприємців Закарпаття» від 04.02.2020р., з метою ефективного та раціонального використання комунального майна, районна рада    в и р і ш и л а:
1. Передати в орендне користування нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району включене до «Переліку другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району для передачі майна в оренду без проведення аукціону», у тому числі:
1.1.Відділу культури, молоді та спорту Виноградівської районної державної адміністрації, вбудоване приміщення в адмінбудинку районної ради, що позначене в технічному паспорті літерою А № 76, площею 15,1 кв.м. за адресою: м.Виноградів пл.Миру,3 з метою розміщення службового кабінету;
1.2. Виноградівській міській раді, вбудоване приміщення в адмінбудинку районної ради, що позначене в технічному паспорті літерою А № 74, площею 31,2 кв.м. за адресою: м.Виноградів пл.Миру,3 з метою його використання комунальним закладом «Виноградівський міський будинок культури;
1.3. Виноградівській районній державній адміністрації, вбудовані приміщення в Будинку побуту, що позначені в технічному паспорті літерою А № 115,116 площею 96,5 кв.м. за адресою: м.Виноградів вул.Миру,43 з метою розміщення архівосховищ архівного відділу районної державної адміністрації.
2. Передати в орендне користування нерухоме майно включене до «Переліку першого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району для передачі майна в оренду на аукціоні», у тому числі:
2.1. Вбудоване приміщення в адмінбудинку районної ради, що позначене в технічному паспорті літерою А №72, площею 15,3 кв.м. за адресою: м.Виноградів пл.Миру,3, з метою розміщення офісного приміщення.
2.2 Вбудоване приміщення в будівлі районного суду, що позначене в технічному паспорті літерою А № 13 площею 32,0 кв.м. за адресою: м.Виноградів пл.Миру,55, з метою розміщення офісного приміщення.
2.3. Вбудоване приміщення в будівлі районного суду, що позначене в технічному паспорті літерою А № 11 площею 28,0 кв.м. за адресою: м.Виноградів пл.Миру,55, з метою розміщення офісного приміщення.
2.4. Відділу з питань приватизації майна в районі (Лешко Ю.Ю.) укласти договір про проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду
між орендодавцем та оператором електронного майданчика, та здійснити необхідні заходи з проведення аукціону та укладання договору оренди вказаних приміщень.
3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Виноградівської районної ради від 28.10.2016 р. №196 «Про надання в орендне користування приміщення за адресою м. Виноградів вул. Миру,55».
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).
Голова районної ради                                                              В.Любка

Print Friendly, PDF & Email