ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________ ______ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020 м. Виноградів № ___

Про затвердження Переліків першого та                                               ПРОЄКТ
другого типу об’єктів спільної власності
територіальних громад сіл, селищ, міста
Виноградівського району для передачі
майна в оренду на аукціоні та без
проведення аукціону

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», з метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району, майнових відносин між орендодавцями та орендарями щодо господарського використання майна, районна рада в и р і ш и л а:
1.Затвердити Переліки першого та другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону (Додатки 1, 2).
2.Відділу з питань приватизації майна в районі (Лешко Ю.Ю.) та відділу інформаційно-технічного забезпечення та зав’язків з громадськістю (Рошко А.Ю.) оприлюднити зазначені переліки на сайті районної ради відповідно до вимог чинного законодавства України.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

Голова районної ради                                                     В.Любка

Print Friendly, PDF & Email