ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тридцять _______ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020                  м. Виноградів                      № ___

Про затвердження Положення про конкурс на посаду                ПРОЄКТ
директора закладу загальної середньої освіти
засновником яких є Виноградівська районна
рада Закарпатської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018р.№291, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.04.2018р. №454/31906 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», районна рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти засновником якої є Виноградівська районна рада Закарпатської області (додається).
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 26.07.2019 р. № 756 «Про внесення змін до Порядку призначення на посаду керівників (директорів) загальноосвітніх навчальних закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району, виклавши його у новій редакції».
3. Уповноважити голову Виноградівської районної ради приймати рішення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти відповідно до чинного законодавства та затверджувати персональний склад конкурсної комісії.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти та гуманітарної політики.
Голова районної ради                                           В. Любка

Print Friendly, PDF & Email