ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________________ сесія VII скликання
РІШЕННЯ

.2020                               м. Виноградів                                   №

Про внесення змін до Програми розвитку                                            ПРОЄКТ
та підтримки комунального закладу охорони
здоров’я КНП «Виноградівська районна
лікарня», яка є об’єктом права власності
Виноградівської районної ради на 2020-2025
роки»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада в и р і ш и л а:

1.Внести зміни до Програми розвитку та підтримки комунального закладу охорони здоров’я КНП «Виноградівська районна лікарня», яка є об’єктом права власності Виноградівської районної ради на 2020-2025 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 04.02.2020 року №874 «Про Програму розвитку та підтримки комунального закладу охорони здоров’я КНП «Виноградівська районна лікарня», яка є об’єктом права власності Виноградівської районної ради на 2020-2025 роки» а саме: Додаток 1 «Заходи фінансування Програми розвитку та підтримки комунального закладу охорони здоров’я КНП «Виноградівська районна лікарня», яка є об’єктом права власності Виноградівської районної ради на 2020-2025 роки» викласти в новій редакції,що додається.
2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Варга В.П.) забезпечити фінансування зазначеної Програми у межах кошторисних видатків, передбачених районними бюджетами на відповідні роки.
3.Комунальному некомерційному підприємству «Виноградівська районна лікарня» щороку до 25 січня інформувати районну раду про хід виконання Програми.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я.

 

Голова районної ради                                        В.Любка

Print Friendly, PDF & Email