30 квітня 2020 року голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів нараду з керівником та бухгалтером КНП «Виноградівська районна лікарня» щодо нагальних потреб медичного закладу.

Керівник медичної установи Олександр Милюков інформував про матеріально-технічне забезпечення лікарні, використання коштів, спрямованих сесією районної ради для боротьби з коронавірусною хворобою та тендерні закупівлі, оголошені для закупівлі медичного обладнання. Головний бухгалтер лікарні Романа Кедик також зазначила, що додаткові доплати до заробітної плати медичним та іншим працівникам, які були зайняті на роботі з хворими на коронавірусну хворобу, мають бути проведені з місцевого бюджету. Аби за квітень-травень виплатити ці кошти працівникам районної лікарні, які контактують з хворими на COVID-19, з районного бюджету потрібно додатково виділити 450 тис.грн.

Також присутні обговорили питання компенсації витрат на перевезення медичних працівників до місця роботи. На відшкодування паливно-мастильних матеріалів та інших потреб щодо здійснення довозу працівників потрібно 170 тис.грн. Невідкладні питання щодо фінансування лікарні розглянуть на сесійному засіданні районної ради у вівторок, 5 травня.

Print Friendly, PDF & Email