4 травня 2020 року голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів засідання Президії районної ради, до складу якої входять очільники фракцій та постійних комісій районної ради.

Участь у засіданні також взяли голова Виноградівської райдержадміністрації Василь Кіш, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації, які інформували з винесених на сесію питань.
 
Відтак члени президії обговорили та погодили порядок денний 41-ої сесії районної ради: заслухали доповідачів стосовно пропонованих змін до районних програм, звітів про їхнє виконання за минулий рік, майнові та інші питання щодо забезпечення життєдіяльності району тощо. У ході обговорень висловили зауваження і актуальні пропозиції до деяких з проєктів рішень.
 Також присутні розглянули питання про внесення змін до районного бюджету, яке, зокрема, депутати вирішили довключити у порядок денний. Про зміни до районного бюджету інформувала начальник фінуправління РДА Валерія Варга, яка розповіла про субвенції, що надійшли для району, розподіл вільних лишків тощо. Окрім того, голова районної ради вніс пропозицію спрямувати на районну лікарню більше коштів, оскільки є потреба у доплаті до заробітної плати працівникам районної лікарні, які були зайняті на роботі з хворими на коронавірусну хворобу, а також компенсації витрат на перевезення медичних працівників до місця роботи. На що додатково потрібно виділити 615 тис.грн з районного бюджету. Члени президії підтримали пропозицію, а також визначилися щодо усіх питань порядку денного сесії.
 
Нагадаємо, 41-ше сесійне засідання районної ради відбудеться вже завтра, 5 травня.
 
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email