Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка з робочим візитом побував у селі Фанчиково минулого тижня, де відвідав місцеву школу.

Сьогодні у Фанчиківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів триває капітальний ремонт − проводяться ремонтні роботи по заміні дерев’яних вікон на металопластикові.

За участі депутата районної ради Юдіти Петеі, в.о. директора Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району, депутата райради Юрія Свища вони перевірили хід ремонтних робіт, оглянули приміщення.

Директор школи Андрій Леврінц розповів, що був проведений демонтаж дерев’яних віконних конструкцій та встановлено 87 металопластикових вікон, незабаром мають також замінити вхідні двері.

Школа розпочала свою роботу у 1972 році, з того часу в будівлі заміну вікон не проводили. Про вирішення одного з першочергових питань у школі та необхідність встановлення сучасних вікон, неодноразово клопотала депутат райради Юдіта Петеі.

На проведення капітального ремонту будівлі, заміну вікон та дверей Фанчиківської школи з супровідними роботами сесією районної ради у березні було виділено 1 млн 500 тис.грн.

Як зазначив Юрій Свищо, наразі це перша освітня установа, де розпочалися роботи, видатки на які спрямовані за рахунок коштів бюджету розвитку.

Дуже добре, що спільними зусиллями вдалося вирішити наболіле для закладу питання й діти та працівники школи будуть тепер у теплі та комфортних умовах. А завдяки заміні у школі дверей та вікон на металопластикові можемо говорити й про енергоефективність та можливість суттєвої економії на енергоносіях, покращення естетичного вигляду будівлі навчального закладу, − каже голова районної ради.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email