Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав Широківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів 8 травня 2020 року.

За участі керівника Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району, депутата райради Юрія Свища, депутата районної ради Юрія Лихтея, він представив колективу школи новопризначеного директора. Так заклад освіти очолила Тетяна Миколаївна Маркулинець, мешканка села Широке, яка до цього часу виконувала тут обов’язки директора.
На посаду директора школи вона була призначена за результатами конкурсного відбору. Тож за поданням конкурсної комісії та відповідно до розпорядження голови райради з нею укладено контракт терміном на два роки.
Юрій Свищо, вітаючи її з призначенням, наголосив на налагодженій та конструктивній співпраці між Центром та закладом освіти, а також повідомив, що найближчим часом у школі розпочнеться капітальний ремонт спортивного залу.
У свою чергу Юрій Лихтей розповів про діяльність конкурсної комісії, наголосив на її відкритій роботі. Також зазначив на налагодженій роботі депутатського корпусу щодо вирішення нагальних питань освітніх закладів, інших сфер життєдіяльності району. Адже за наявності дефіциту районного бюджету все ж вдається реалізовувати різні проєкти в закладах соціальної сфери Виноградівщини, приймаються рішення щодо виплат заробітної плати працівникам бюджетних установ тощо.
Тетяні Миколаївній побажали успіхів у роботі, взаєморозуміння з колективом та здійснення планів щодо розвитку навчального закладу.
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email