Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка з робочим візитом відвідав Великі Ком’яти 19 травня.

Спільно з районним депутатом Надією Копчею та головним лікарем КНП «Виноградівський ЦПМСД» Агатою Гал вони оглянули будівлю фельдшерсько-акушерського пункту та поспілкувалися з медиками.

З часу їхнього останнього робочого візиту, ФАП набув зовсім іншого вигляду – тут провели капітальні ремонтні роботи. Так, будівля медустанови перебувала у досить занедбаному стані, а найбільшою проблемою був аварійний дах, що протікав. Тож ремонт покрівлі був першочерговим завданням. У лютому 2019 року голова ради дав відповідні доручення щодо розробки проєктно-кошторисної документації для ремонту даху, капітально його відремонтували наприкінці року. З районного бюджету було виділено близько 430 тис.грн для виготовлення необхідної технічної документації, капітальний ремонт даху, а також проведення поточного ремонту фасаду будівлі.

Підтримка й розвиток закладів охорони здоров’я залишається пріоритетним напрямом нашої роботи. Зокрема, сімейній медицині відводиться пріоритетна роль, адже саме у селі, на місці, треба створювати умови, щоб люди змогли отримувати медичну допомогу й лікуватись, – зазначив Віталій Любка.

Тому ремонтні роботи у ФАПі будуть продовжуватися, адже є потреба у проведенні внутрішніх ремонтів, облаштуванні системи водопостачання, реконструкції фундаменту тощо.

Слід зазначити, що у населеному пункті також капітально відремонтували амбулаторію. На проведення капітального ремонту закладу з районного бюджету виділили близько 286 тис.грн. Роботи виконали минулого року. Так, в амбулаторії повністю відремонтували кабінети, коридор, замінили двері, провели сантехнічні роботи тощо.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email