26 травня 2020 року заступник голови районної ради Адальберт Сверенко провів нараду з керівниками закладів дошкільної освіти, засновником яких є районна рада за участю працівників районної ради та Центру з обслуговування закладів освіти району.

У ході наради розглянули актуальні питання організації освітнього процесу та управлінської діяльності. У зв’язку з переведенням закладів дошкільної освіти у підпорядкування районної ради були також обговорені питання щодо упорядкування кадрової роботи, фінансової звітності дитячих садків тощо.
Не менш важливою темою для керівників закладів загальної середньої освіти було питання щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину.
Через послаблення карантинних обмежень, з 25 травня дозволено поновити роботу дитячих садків, дошкільних відділень навчально-виховних комплексів з дотриманням низки санітарних вимог. Однак рішення про їхнє відкриття кожна область має ухвалювати окремо, залежно від епідеміологічної ситуації. Закарпаття поки що не перейшло до другого етапу зняття карантину, втім, заклади дошкільної освіти повинні бути підготовлені до початку своєї роботи, якщо епідеміологічна ситуація покращиться, зазначив Адальберт Сверенко.
Тому сьогодні садки важливо забезпечити усім необхідним відповідно до вимог головного державного санітарного лікаря, аби створити безпечні умови для дітей та працівників: закупити мийні засоби, дезінфектори, провести інструктаж щодо роботи в умовах карантину тощо. Щодо цього були надані відповідні доручення.
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email