28 травня 2020 року голова Виноградівської районної ради Віталій Любка спільно з його заступником Адальбертом Сверенком з робочим візитом побували у селі Тисобикень.

За участю Пийтерфолвівського сільського голови Валентина Товта, керівника Центру з обслуговування закладів освіти у Виноградівському районі Юрія Свища, вони відвідали Тисобикеньську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, оглянули класні приміщення та перевірили хід ремонтних робіт. Так, сьогодні тут проводять капітальний ремонт вбиралень на першому та другому поверхах − замінене застаріле обладнання, встановлена нова сучасна сантехніка, вентиляція, мережа водопостачання тощо. Також незабаром на території закладу встановлять очисну споруду каналізації − біотал. На проведення цих робіт рішенням районної ради було спрямовано близько 1 млн 100 тис.грн.

Директор закладу Сільвія Боргато розповіла, що у школі, де навчається 298 учнів, внутрішні вбиральні не працювали та знаходилися у жахливому стані. Тому учні та педагогічні працівники відвідували вуличний туалет. Також вона інформувала й про необхідність ремонту застарілої котельні, крім того, є потреба у заміні старих дерев’яних вікон.

«Проведення капітальних ремонтів дасть можливість створити належні санітарно-гігієнічні умови у школі, що є у першу чергу запорукою збереження здоров’я школярів», − зазначив голова ради.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email