ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_______________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020                         Виноградів                                     № ___    

 

Про припинення права оперативного управління ПРОЄКТ

 Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 137 Господарського кодексу України, пункту 2 рішення Виноградівської районної ради від 04.02.2020р. № 886, пункту 4 рішення Виноградівської міської ради від 09.04.2020р. №1031, районна рада  в и р і ш и л а:

1.Припинити, закріплене Виноградівською районною радою, право оперативного управління комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району» Виноградівської районної ради на комплекс будівель Палацу Перені за адресою: м.Виноградів, вул. Копанська,10.

2.Виноградівській міській раді провести державну реєстрацію права оперативного управління комплексу будівель Палацу Перені за адресою: м.Виноградів, вул. Копанська,10 за комунальною установою «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району» Виноградівської районної ради.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

Голова районної ради                                                                            В. Любка

Print Friendly, PDF & Email