ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_______________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020                         Виноградів                                     № ___    

Про затвердження розпоряджень голови районної ради                                ПРОЄКТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 3, 4 рішення Виноградівської районної від 05.05.2020р. №933 «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району» , районна рада в и р і ш и л а:

1.Затвердити розпорядження голови районної ради №53 від 22 травня 2020 року «Про затвердження протоколу №1 аукціонної комісії, умов продажу та інформаційного повідомлення».

2.Затвердити розпорядження голови районної ради №54 від 22 травня 2020 року «Про затвердження протоколу №2 аукціонної комісії, умов продажу та інформаційного повідомлення».

3.Затвердити розпорядження голови районної ради №58 від 23 червня 2020р. «Про затвердження протоколу №3 засідання аукціонної комісії про результати електронного аукціону».

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

Голова районної ради                                                                            В. Любка

оновлено

Print Friendly, PDF & Email