4 червня 2020 року голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти району.

За участі його заступника Адальберта Сверенка, керівника Центру з обслуговування закладів освіти у Виноградівському районі Юрія Свища були розглянуті актуальні на сьогодні освітні питання.
Перед початком роботи засідання голова ради представив присутнім керівників навчальних закладів, призначених за результатами проведення конкурсного відбору. Після чого були розглянуті питання порядку денного засідання.
Зокрема на нараді інформували про питання надання щорічної відпустки, початок роботи комісії з визначення опорного навчального закладу освіти серед закладів загальної середньої освіти, засновником яких є Виноградівська районна рада, також про вимоги щодо роботи дошкільних установ тощо.
Стосовно кадрових питань інформувала головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення районної ради Вікторія Поляк. Голова комісії, заступник голови ради Адальберт Сверенко розповів про роботу комісії з визначення опорного навчального закладу освіти серед закладів загальної середньої освіти району. Він повідомив, що заклади вже можуть подавати відповідні конкурсні матеріали до виконавчого апарату. Як зазначив Віталій Любка, визначення опорного закладу питання надважливе і зовсім нелегке, тому запросив долучатися до роботи комісії керівників шкіл.
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email