ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_______________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020                         Виноградів                                     № ___     

Про звільнення головного лікаря
Виноградівської районної лікарні                                        ПРОЄКТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказу Міністерства охорони здоров’я «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», рішення Виноградівської районної ради від 26.07.2019 №755 «Про реорганізацію шляхом перетворення Виноградівської районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області», рішення Виноградівської районної ради від 03.10.2019 №802 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області», зважаючи на відсутність згоди Онисько Н.С. на переведення на іншу посаду та сплив строку попередження про наступне вивільнення, районна рада в и р і ш и л а:

  1. Звільнити Онисько Надію Степанівну з посади головного лікаря Виноградівської районної лікарні з ___________ на підставі пункту 1 частини 1 статті 40 Кодексу законів про працю України у зв’язку змінами в організації виробництва і праці в результаті реорганізації Виноградівської районної лікарні.
  2. Комунальному некомерційному підприємству «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області своєчасно у повному обсязі здійснити розрахунок з Онисько Н.С. та необхідні дії щодо своєчасної видачі трудової книжки згідно вимог чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

 

Голова районної ради                                                                                В.Любка

Print Friendly, PDF & Email