Цього тижня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка за участю керівника Центру з обслуговування закладів освіти у Виноградівському районі Юрія Свища з робочим візитом відвідали Буківську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Так, на першому поверсі тут відремонтували внутрішні вбиральні − встановили сучасну сантехніку, бойлер, сушарки для рук, нові світильники тощо. На виконання цих робіт з районного бюджету було спрямовано близько 200 тис.грн. До цього і сантехнічне обладнання, і саме приміщення вбиральні були у досить незадовільному стані.
 

Поліпшення гігієнічних умов у закладах освіти – це насамперед запорука здоров’я дітей, − говорить керівник ради Віталій Любка. − А найголовніше, що відтепер вбиральнею можуть користуватися й дітки з особливими потребами.
 
Директор школи Андрій Яцканич розповів, що минулого року у школі також замінили старі вікна на металопластикові. На що з районного бюджету було виділено 300 тис.грн.
 
Окрім того, у школі можна вирішити питання двозмінного навчання. Для чого потрібно виготовити відповідну проєктно-кошторисну документацію для ремонту другого поверху, зазначив голова ради. Таким чином дітки двох класів зможуть навчатися у першу зміну.
 
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email