Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка за участю керівника Центру з обслуговування закладів освіти у районі Юрія Свища відвідали Виноградівську гімназію цього тижня.

Так на другому поверсі закладу завершився ремонт у внутрішній вбиральні, приміщення якої реставрували, встановили сучасну сантехніку, освітлення тощо. На виконання цих робіт з районного бюджету було спрямовано близько 200 тис.грн.

Керівник ради зазначив, що сьогодні у районі триває посилена робота щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року. Одним з її пріоритетів є забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов в освітніх установах, тому наразі в багатьох закладах проводяться капітальні та поточні ремонти з облаштування внутрішніх вбиралень, і в першу чергу там, де й досі актуальна проблема вуличних туалетів. Тож позитивом є те, що це питання вдалося зрушити з місця і вже маємо перші результати, каже голова ради.

Директор закладу Людмила Дорогі інформувала про матеріально-технічну базу, підготовку до проведення ЗНО тощо. Зокрема у закладі розпочалися роботи з капітального ремонту по заміні старих вікон і дверей на металопластикові.

  Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email