Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка за участю керівника Центру з обслуговування закладів освіти Юрія Свища, голови бюджетної комісії районної ради Едена Албока відвідали Вербовецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Директор школи Сільвія Савко інформувала про матеріально-технічну базу, розповіла про першочергові проблемні питання. Так у школі, до прикладу, немає спортивного залу, потрібно належним чином облаштувати шкільне подвір’я тощо. Тож було обговорено питання стосовно виготовлення проєктно-кошторисної документації для будівництва спортивного майданчика на території закладу, а також укладання бруківки на шкільному подвір’ї з подальшою реалізацією цих проєктів найближчим часом.
Також присутні розглянули питання встановлення пожежної сигналізації у школі. Як зазначив Юрій Свищо, забезпечення протипожежних заходів в закладах освіти району – це одне з пріоритетних завдань на даний час. На чому було неодноразово наголошено на нараді при голові Закарпатської ОДА, адже ця робота напряму стосується безпеки учнів, учителів та усіх, хто знаходиться в освітніх установах.
Окрім того, у школі були проведені поточні ремонти у внутрішній вбиральні, на що було використано 50 тис.грн., спрямованих з районного бюджету.
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email