Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка за участю керівника Центру з обслуговування закладів освіти Юрія Свища з робочим візитом побували у  Виноградівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2.

Минулого тижня у школі завершили капітальний ремонт спортивного залу. Тут повністю провели реконструкцію приміщення: замінили вентиляційну систему, підлогове покриття, виконано захист радіаторів, побілку стелі та стін. Окрім того, були замінені старі вікна та двері на металопластикові, встановили сучасне освітлення, для спортзалу також придбали комплект стаціонарних шведських стінок.

Вартість проєкту з капітального ремонту спортзалу з виготовленням проєктно-кошторисної документації та проведенням технагляду склав близько 1 млн 515 тис. грн.

Директор школи Ярослава Керечанин розповіла, що з 1979 року, від початку роботи навчального закладу, такий ремонт спортивного залу проводиться вперше. На території школи вже кілька років успішно функціонує спортмайданчик зі штучним покриттям, де учні, вихованці спортивної школи, активно займаються спортом, каже керівник установи, тепер школярі, особливо в холодну пору, зможуть проводити своє дозвілля у залі.

Ми мусимо дбати про здоров’я школярів, бо це наше майбутнє. Тому створення умов для повноцінних тренувань з фізичної культури, проведення змагань, великий позитив для освітніх закладів, − зазначив Віталій Любка. − Сподіваюся, що сучасний спортивний зал сприятиме успіхам у навчанні, спорті та у роботі педагогічного колективу. Адже у цьому залі відтепер зокрема можна проводити цікаві спортивні заходи.

 

Втім, на цьому ремонтні роботи у школі не завершилися. Як наголосив керівник ради, у закладі будуть реалізовуватися й інші проєкти щодо вирішення проблемних питань.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email