З проведеними роботами ознайомилися голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, керівник Центру з обслуговування закладів освіти Юрій Свищо, депутат районної ради Святослав Петраш 26 червня.

Сьогодні у навчально-виховному комплексі “Малокопанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” на стадії завершення капітальний ремонт котельні, що знаходиться на території комплексу. На проведення робіт, виготовлення проєктно-кошторисної документації, технагляд було виділено близько 1 млн 333 тис.грн з районного бюджету. Відтак тут повністю оновили фасад і внутрішні приміщення, встановили нові металопластикові вікна і двері, замінили покрівлю тощо. Як зазначила директор Світлана Загар, котельня у закладі була в аварійному стані, протікав дах. Зараз котельня набула зовсім іншого вигляду та відповідно стала більш безпечною для роботи установи.
Окрім того, присутні оглянули класні приміщення, ознайомилися з матеріально-технічною базою. Зокрема у закладі чимало позитивних змін – у двох класах для початківців буде замінено підлогове покриття, де буде укладено ламінат. Для їдальні закуплені холодильник, три кухонні столи і дві мийки. На це використано близько 55 тис.грн.
Також у навчальному закладі завершилися ремонтні роботи з облаштування внутрішньої вбиральні – тут встановили сучасну сантехніку, бойлер, сушарки для рук тощо. На проведення цих робіт було спрямовано близько 200 тис.грн.
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email