Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка за участю керівника Центру з обслуговування закладів освіти у Виноградівському районі Юрія Свища з робочим візитом відвідали село Велика Паладь 3 липня 2020 року.

Під час свого візиту до населеного пункту, вони оглянули Великопаладську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Жігмонда Моріца – заклад дошкільної освіти з угорською мовою навчання та перевірили хід ремонтних робіт. Адже сьогодні у школі триває ремонт внутрішніх вбиралень, приміщення яких реставрують. Наразі вже встановлена сучасна сантехніка, освітлення тощо. На виконання цих робіт з районного бюджету було спрямовано близько 200 тис.грн. Також у травні сесією районної ради на капітальний ремонт Великопаладської ЗОШ І-ІІІ ст. з влаштуванням біоталів для вбиралень з виконанням супровідних робіт було виділено 300 тис.грн.
Директор Гейза Шевтер інформував присутніх про матеріально-технічне забезпечення закладу, ремонтні роботи.
Нагадаємо, у районі триває посилена робота щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року. Одним з її пріоритетів є забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов в освітніх установах.
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email