Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Закарпатської обласної ради Михайлу Рівісу відбулася в Міжгір’ї 26 січня.

Участь у виїзному засіданні взяв голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, а також очільники інших районів Закарпаття, заступник голови облради Петро Грицик, депутати обласної ради, міські та селищні голови.
Представники органів місцевого самоврядування області обговорили ряд важливих питань, зокрема, стан та перспективи ведення лісового господарства на території Закарпаття, розвиток туристично-рекреаційної галузі у Міжгірському районі, особливості організації та функціонування системи місцевого самоврядування. Наголошувалось, що сьогодні багато дискусій ведеться власне довкола питань про реформування органів місцевого самоврядування з метою передачі більшості владних повноважень на місця.
У підсумку учасники засідання вирішили продовжити роботу Координаційної ради при голові обласної ради та проводити виїзні засідання в різних районах не менше як один раз на квартал.

Print Friendly, PDF & Email