ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сорок _____ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020                      м. Виноградів                              № ___

Про передачу нерухомого майна у комунальну                    ПРОЄКТ
власність територіальної громади міста Виноградів

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності, розглянувши клопотання Виноградівської міської ради від 18.06.2020р. № 02-24/990, клопотання комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району» Виноградівської районної ради від 24.06.2020р., враховуючи рішення Виноградівської міської ради від 12.06.2020р. №1091 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Виноградів спортивного залу по вул.Північна,25», з метою раціонального та ефективного використання нерухомого комунального майна, районна рада в и р і ш и л а:

1.Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району у комунальну власність територіальної громади міста Виноградів в особі Виноградівської міської ради нерухоме майно – будівлю спортивного залу літера «Г» загальною площею 828,4 кв.м., за адресою: м.Виноградів вул. Північна, 25.
2.Вилучити вищевказану будівлю з оперативного управління комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району» Виноградівської районної ради.
3.Відділу з питань приватизації майна в районі здійснити необхідні заходи щодо виконання даного рішення, у тому числі виділу будівлі спортивного залу літера «Г» із загального комплексу будівель Виноградівської загальноосвітньої школи №7.
4.Виноградівській міській раді утворити комісію та провести необхідні заходи з приймання-передачі об’єкта нерухомого майна.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

Голова районної ради                                               В. Любка

Print Friendly, PDF & Email