ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_______________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020                         Виноградів                                     № ___   

Про затвердження статуту комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району» Виноградівської районної ради  Закарпатської області у новій редакції                   П Р О Є К Т 

Відповідно до статті 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про освіту», Законом України «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», Бюджетним Кодексом України, рішення Виноградівської районної ради від 06.09.2019 №790 «Про створення комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району» Виноградівської районної ради Закарпатської області», з метою реалізації державної політики у сфері освіти, районна рада      в и р і ш и л а:

  1. Затвердити статут комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району» Виноградівської районної ради Закарпатської області у новій редакції, що додається.
  2. Визнати таким, що втратили чинність пункти 2, 3 рішення Виноградівської районної ради від 06.09.2019 №790 «Про створення комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району» Виноградівської районної ради Закарпатської області».
  3. Керівнику комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району» Виноградівської районної ради Закарпатської області здійснити державну реєстрацію змін до установчих документів комунального закладу в органах державної реєстрації.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

 

Голова районної ради                                                                                В.Любка

Print Friendly, PDF & Email