ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тридцять _________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

___. ____. 2020                     м. Виноградів                   № ____

Про закріплення нерухомого майна
на праві оперативного управління                                          ПРОЄКТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 137 Господарського кодексу України, розглянувши клопотання КНП «Виноградівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Виноградівської районної ради Закарпатської області від 04.03.2020 р. №46/01-15, враховуючи позицію комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області, районна рада вирішила:
1.Вилучити з оперативного управління комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області вбудоване нежитлові приміщення №19 (згідно технічного паспорту) площею 14,1 м.кв., що знаходиться на І поверсі будівлі районної поліклініки (літера А) за адресою: м.Виноградів вул. Лікарняна, 13.
2.Закріпити вилучене нежитлове приміщення за комунальним некомерційним підприємством «Виноградівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Виноградівської районної ради Закарпатської області на праві оперативного управління.
3. Відділу з питань приватизації майна в районі здійснити заходи з приймання-передачі нежитлового приміщення та укласти з комунальним некомерційним підприємством «Виноградівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Виноградівської районної ради Закарпатської області договір про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ міста Виноградівського району на праві оперативного управління.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

Голова районної ради                                           В. Любка

Print Friendly, PDF & Email